Valitse sivu

Kevätnäytösten valokuvat

Päivitetty 21.5.2019 klo 23:30

Valokuvia tulee galleriaan näytösten jälkeen.

Keskiviikko 22.5.2019 klo 18
1. Trapped
Kor: Kristina Norri ja Julianna Luhtala
Es: Team Sunlight
2. Minä itse
Kor: Simeoni Juoperi
Es: Hip Hop alkeet 1 ja 2
3. Peikkoystävät
Kor: Piia Lehto
Es: Lastentanssi 3-4 v.
4. Aliens
Kor: Kristina Norri
Es: Team Highlight
5. You Will Never Know
Kor: Kimberly Idigpio
Es: Showtanssi Jatko 1
6. Kaunein kukka
Kor: Julianna Luhtala
Es: Lastentanssi 3-4 v.
7. Celtic Cheers
Kor: Terhi Spackstein
Es: Irish Dance alkeet 2
8. Tanhuan kanssasi illoin
Kor: Lotta Halinen
Es: Nykytanssi alkeet 2
9. Kesätyypit
Kor: Kristina Norri
Es: Lastentanssi 3-4 v.
10. Warrior
Kor: Teija Nenonen
Es: Showtanssi Alkeet 2
11. I wish I was in LA
Kor: Shervin Shirazi
Es: Hip Hop Jatko 1
12. When the party is over
Kor: Kristina Norri
Es: Team Twilight
13. Ruususen juhlavieraat
Kor: Julianna Luhtala
Es: Baletti alkeet 1
14. Ojennus eteen ja rytmi vereen!
Kor: Piia Lehto
Es: Baletti alkeet 1
15. Tarjoilijat
Kor: Taina Schorin-Keltto
Es: Steppi Alkeet 2
16. Cry of a Siren
Kor: Lotta Halinen
Es: Nykytanssi Pt
17. Masquerade
Kor: Kristina Norri
Es: Kisaryhmä Spotlight
VÄLIAIKA
18. We got it
Kor: Teija Nenonen
Es: Commercial Dance alkeet 2
19. Onni
Kor: Lotta Halinen
Es: Irish Dance alkeet 2
20. Neverland
Kor: Kimberly Idigpio
Es: Showtanssi Alkeet 1
21. Alice in Wonderland
Kor: Kristina Norri ja Julianna Luhtala
Es: Team Starlight
22. Sammakkoshow
Kor: Piia Lehto
Es:  Lastentanssi 5-6 v. Lauttis
23. It should be more than just about the show
Kor: Shervin Shirazi
Es: Hip Hop Pt
24. You Know How I Feel
Kor: Lotta Halinen
Es: Jazz alkeet 2
25. Miss you
Kor: Kristina Norri
Es: Nykytanssi Pt
26. Espanjan auringon alla
Kor: Julianna Luhtala
Es: Baletti Jatko 2
27. Veden alla
Kor: Lotta Halinen
Es:  Lastentanssi 5-6 v.
28. Malaménte
Kor: Teija Nenonen
Es: Showtanssi Alkeet 2
29. Breath Deep in the Dark
Kor: Kristina Norri ja Julianna Luhtala
Es: Team Daylight
30. Give you up
Kor: Anne Mäyrä
Es: Jazz Pt
31. Reel around the Sun
Kor: Terhi Spackstein
Es: Irish Dance Pt ja Jatko 1
32. Resilance
Kor: Shervin Shirazi
Es: Break Open
33. Blue Shades
Kor: Lotta Halinen
Es: Nykyshow Alkeet 1
34. Master Blaster
Kor: Bruce Stegmann
Es: Steppi Jatko 1
Torstai 23.5.2019 klo 18
1. Be our guest
Kor: Julianna Luhtala
Es: Showtanssi Jatko 1
2. Don’t hide – Come out & play
Kor: Jenny Kärkkäinen
Es: Lyrical jazz alkeet 2
3. Pepit
Kor: Anne Mäyrä
Es: Lastentanssi 3-4 v.
4. A Candy Shop
Kor: Kristina Norri ja Julianna Luhtala
Es: Team Starlight
5. Epicy
Kor: Joel Hanna
Es: Irish Dance Pt ja Tanssiryhmä Jig It
6. Sweet dreams
Kor: Anne Mäyrä
Es: Showtanssi Alkeet 1
7. Take me to the Ocean
Kor: Kristina Norri ja Julianna Luhtala
Es: Team Twilight
8. Light In the Darkness
Kor: Ruska & Sofia
Es: Sofia Ketola
9. Bad Idea
Kor: Teija Nenonen
Es: Commercial Dance alkeet 1
10. Rantojemme twistaajat
Kor: Saana Paakkanen
Es: Lastentanssi 3-4 v.
11. Ready to be found
Kor: Veera Ahonen
Es: Show alkeet 1
12. Sammakkoshow
Kor: Piia Lehto
Es: Lastentanssi 5-6 v.
13. Sieluni rytmi
Kor: Bruce Stegmann
Es: Steppi Jatko 1-Jatko 2
14. Ruususen juhlavieraat
Kor: Julianna Luhtala
Es: Baletti Alkeet 1
15. Bohemian Rhapsody
Kor: Julianna Luhtala
Es: Kisaryhmä+Daylight+Sunlight+Twilight
VÄLIAIKA
16. Leave a light on
Kor: Teija Nenonen
Es: Showtanssi Alkeet 2
17. Veden alla
Kor: Piia Lehto
Es: Showtanssi Alkeet 1
18. Piilosilla
Kor: Jenny Kärkkäinen
Es: Lastentanssi 3-4 v.
19. Ojennus eteen ja rytmi vereen!
Kor: Piia Lehto
Es: Esibaletti alk 6 v.
20. Aijaijaijai
Kor: Anne Mäyrä
Es: Showtanssi Jatko 2
21. Boomerang
Kor: Julianna Luhtala
Es: Lastentanssi 5-6 v.
22. Swinging in wingtip shoes
Kor: Saana Paakkanen
Es: Steppi Alkeet 1
23. Try
Kor: Evelia Luhtala
Es: Evelia Luhtala
24. Let me down
Kor: Anne Mäyrä
Es: Showtanssi Jatko 1
25. 42nd Street
Kor: Eileen Burnbridge
Es: Steppi
26. Show must go on
Kor: Anne Mäyrä
Es: Lastentanssi 5-6 v.
27. Fame
Kor: Julianna Luhtala
Es: Showtanssi Jatko 2
28. Cross Reel
Kor: Terhi Spackstein
Es: Ceili Dance Open
29. Resilance
Kor: Shervin Shirazi
Es: Break
30. Dreams
Kor: Julianna Luhtala
Es: Kisaryhmä
31. Master Blaster
Kor: Bruce Stegmann
Es: Steppi Jatko 2 & Edistyneet
Perjantai 24.5.2019 klo 18
1. When the party is over
Kor: Kristina Norri
Es: Team Twilight
2. Positiivarit
Kor: Satu Anjala
Es: Steppi alkeet 2
3. Hengaillaan
Kor: Jenny Kärkkäinen
Es: Lastentanssi 5-6 v.
4. Esto es África
Kor: Kimberly Idigpio
Es: Showtanssi Alkeet 1
5. Fame
Kor: Julianna Luhtala
Es: Showtanssi Jatko 2
6. Light
Kor: Taina Schorin-Keltto
Es: Irish Dance Pt
7. Tyttöjen Duo
Kor: Honkaharjun sisarukset
Es: Honkaharjun sisarukset
8. The way love goes
Kor: Byron Cox
Es: Street Experience
9. Glamour
Kor: Taina Schorin-Keltto
Es: Steppi Pt
10. Good to Love
Kor: Jenny Kärkkäinen
Es: Lyrical Jazz
11. Discotimantit
Kor: Kristina Norri
Es: Showtanssi 5-6 v.
12. Places
Kor: Jenny Kärkkäinen
Es: Showtanssi Alkeet 1
13. Valtameren kutsu
Kor: Päivi Anttila
Es: Baletti Jatko 1
14. Espanjan auringon alla
Kor: Julianna Luhtala
Es: Baletti Pt
15. Made for this
Kor: Saana Paakkanen
Es: Showtanssi Roihuvuori
16. Love and hate at the same time
Kor: Ida Hentunen
Es: Lyrical Jazz Alkeet 1
17. Boomerang
Kor: Julianna Luhtala
Es: Lastentanssi 5-6 v.
18. GRL PWR
Kor: Kristina Norri
Es: Team Sunlight
VÄLIAIKA
19. Sieluni rytmi
Kor: Bruce Stegmann
Es: Steppi J1-J2
20. Timanttiprinsessa
Kor: Kristina Norri
Es: Lastentanssi 5-6 v.
21. Joutsenlammen corps de ballet
Kor: Julianna Luhtala
Es: Baletti Jatko 2
22. Fiya
Kor: Byron Cox
Es: House Pt
23. Ruususen juhlavieraat
Kor: Julianna Luhtala
Es: Team Starlight
24. Abilitys
Kor: Shervin Shirazi
Es: Hip Hop
25. Dreams
Kor: Julianna Luhtala
Es: Kisaryhmä
26. Suil A Ruin
Kor: Terhi Spackstein
Es: Irish Dance Jatko 2
27. The jungle
Kor: Kristina Norri
Es: Nykytanssi Alkeet 1
28. Mainingit
Kor: Virpi Juntti
Es: Nykytanssi Alkeet 1
29. Enchanted Forest
Kor: Kristina Norri ja Julianna Luhtala
Es: Team Highlight
30. Je Cherche un Homme
Kor: Päivi Anttila
Es: Baletti Jatko 1
31. Level Up
Kor: Teija Nenonen
Es: Commercial Dance Alkeet 1
32. Kaikki miehet kannelle!
Kor: Saana Paakkanen
Es: Lastentanssi 5-6 v.
33. Master Blaster
Kor: Bruce Stegmann
Es: Sunlight & Twilight & Steppi Jatko 1
Lauantai 25.5.2019 klo 13
1. 42nd Street
Kor: Eileen Burnbridge
Es: Steppi Jatko 2
2. Tanhuan kanssasi illoin
Kor: Lotta Halinen
Es: Nykytanssi alkeet 2
3. Singing in the rain
Kor: Oskari Kela
Es: Steppi Alkeet 2
4. Veden alla
Kor: Lotta Halinen
Es: Lastentanssi 5-6 v.
5. Runoja
Kor: Kristina Norri
Es: Team Sunlight
6. Barefoot
Kor: Veera Ahonen
Es: Showtanssi Jatko 2
7. I won’t let go
Kor: Ida Hentunen
Es: Showtanssi alkeet 2
8. Elementit
Kor: Pia Routasaari
Es: Street dance alkeet 2
9. Kesätyypit
Kor: Kristina Norri
Es: Lastentanssi 3-4 v.
10. Lucid dream
Kor: Ida Hentunen
Es:
11. Be our guest
Kor: Julianna Luhtala
Es: Showtanssi Jatko 1
12. Perhosen toukka
Kor: Veera Ahonen
Es: Show Jatko 1
13. Peikkoystävät
Kor: Piia Lehto
Es: Lastentanssi 3-4 v.
14. This ain´t right
Kor: Shervin Shirazi
Es: Lyrical Hip Hop
15. Enchanted Forest
Kor: Kristina Norri ja Julianna Luhtala
Es: Team Highlight
VÄLIAIKA
16. Never let me go
Kor: Byron Cox
Es: Hip Hop Pt
17. Onni
Kor: Lotta Halinen
Es: Lastentanssi 3-4 v.
18. Chandelier
Kor: Kristina Norri
Es: Team Starlight
19. Epicy
Kor: Joel Hanna
Es: Irish Dance Pt ja Tanssiryhmä Jig It
20. Keijut
Kor: Marianna Savela
Es: Baletti Alkeet 1
21. Sammakkoshow
Kor: Piia Lehto
Es: Lastentanssi 5-6 v.
22. Take me to the Ocean
Kor: Kristina Norri
Es: Team Twilight
23. Buum !
Kor: Pia Routasaari
Es: Lasten Street 3-4 v.
24. Finally here
Kor: Pia Routasaari
Es: Team Sunlight
25. Why don´t you run from me
Kor: Teija Nenonen
Es: Showtanssi Alkeet 2
26. Rytmirosvot
Kor: Taina Schorin-Keltto
Es: Steppi Pt
27. Keijumetsän keijukaiset
Kor: Piia Lehto
Es: Esibaletti alk 6v.
28. Live your life
Kor: Byron Cox
Es: Hip Hop Alkeet 2
29. Breath Deep in the Dark
Kor: Kristina Norri ja Julianna Luhtala
Es: Team Daylight
30. Kesäyön unelma
Kor: Silvia Verges
Es: Baletti Alkeet 1
31. Bohemian Rhapsody
Kor: Julianna Luhtala
Es: Kisaryhmä+Daylight+Sunlight+Twilight
Lauantai 25.5.2019 klo 16
1. Aliens
Kor: Kristina Norri
Es: Team Highlight
2. Auringonsäteet
Kor: Veera Ahonen
Es: Showtanssi alkeet
3. Sammakkoshow
Kor: Piia Lehto
Es: Lastentanssi 5-6 v.
4. This ain´t right
Kor: Shervin Shirazi
Es: Lyrical Hip Hop
5. Dark Shades
Kor: Lotta Halinen
Es: Nykytanssi Pt
6. Yksinäisen tytön syntymäpäiväuni
Kor: Kristina Norri
Es: Showtanssi Pt
7. Glamour
Kor: Taina Schorin-Keltto
Es: Steppi Pt
8. Ilonpitoa ilmassa!
Kor: Tanja Patronen
Es: Lastentanssi 3-4 v.
9. Muodin huipulle
Kor: Julianna Luhtala
Es: Showtanssi Jatko 2
10. Diana’s
Kor: Pia Routasaari
Es: Commercial Hip Hop Pt
11. Waltz from Sleeping Beauty
Kor: Maria Beseghi
Es: Baletti Alkeet 2
12. Rytmirosvot
Kor: Taina Schorin-Keltto
Es: Steppi Pt
13. Just before humans left the Earth
Kor: Piia Lehto
Es: Showtanssi Jatko 2
14. Mieleni maja
Kor: Veera Ahonen
Es: Lyrical Jazz
15. The Greatest show
Kor: Julianna Luhtala
Es: Showtanssi Pt
VÄLIAIKA
16. Lovely
Kor: Kristina Norri
Es: Team Moonlight
17. Kiinalainen tanssi
Kor: Julianna Luhtala
Es: Esibaletti alk 6 v.
18. When I was older
Kor: Teija Nenonen
Es: Street Dance Pt
19. Joutsenet
Kor: Tanja Patronen
Es: Esibaletti alk 6 v.
20. Kesätyypit
Kor: Kristina Norri
Es: Lastentanssi 3-4 v.
21. I get it how I live It
Kor: Teija Nenonen
Es: Commercial Dance Open
22. Yksisarviset ja hattarapilvet
Kor: Veera Ahonen
Es: Showtanssi Alkeet 2
23. Winds
Kor: Kristina Norri
Es: Showtanssi Pt
24. Yy kaa step
Kor: Pia Routasaari
Es: Street Dance Alkeet 1
25. GRL PWR
Kor: Kristina Norri
Es: Team Sunlight
26. I wish I was in LA
Kor: Shervin Shirazi
Es: Hip Hop Jatko 1
27. Roistot
Kor: Teija Nenonen
Es: Lastentanssi 5-6 v.
28. Light
Kor: Taina Schorin-Keltto
Es: Tanssiryhmä Jig It
29. Kids Play
Kor: Shervin Shirazi
Es: Lasten Hip Hop
30. Master Blaster
Kor: Bruce Stegmann
Es: Steppi Edistyneet
Lauantai 25.5.2019 klo 19
1. Finally here
Kor: Pia Routasaari
Es: Team Sunlight
2. Sadepäivän lomalukemista
Kor: Veera Ahonen
Es: Showtanssi Pt
3. Sweet Dreams
Kor: Anne Mäyrä
Es: Showtanssi Alkeet 1
4. Rizen
Kor: Byron Cox
Es: Hip Hop Alkeet 2
5. Suil A Ruin
Kor: Terhi Spackstein
Es: Irish Dance Jatko 2
6. Freeze
Kor: Pia Routasaari
Es: Lasten Street
7. I get it how I live It
Kor: Teija Nenonen
Es: Commercial Dance Open
8. Ojennus eteen ja rytmi vereen!
Kor: Piia Lehto
Es: Baletti Alkeet 1
9. Muodin huipulle
Kor: Julianna Luhtala
Es: Showtanssi Jatko 2
10. Show must go on
Kor: Anne Mäyrä
Es: Lastentanssi 5-6 v.
11. Epicy
Kor: Joel Hanna
Es: Irish Dance Pt, Tanssiryhmä Jig It
12. Freak out
Kor: Piia Lehto
Es: Showtanssi Alkeet 2
13. Waltz from Sleeping Beauty
Kor: Maria Beseghi
Es: Baletti Alkeet 2
14. Thousand Years
Kor: Anne Mäyrä
Es: Showtanssi Jatko 2
15. Just before humans left the Earth
Kor: Piia Lehto
Es: Showtanssi Jatko 2
16. Dreams
Kor: Julianna Luhtala
Es: Kisaryhmä
VÄLIAIKA
17. Joutsenlammen corps de ballet
Kor: Julianna Luhtala
Es: Baletti Jatko 2
18. Black birds
Kor: Veera Ahonen
Es: Showtanssi Jatko 2
19. Let me down
Kor: Anne Mäyrä
Es: Showtanssi Pt
20. Why don´t you run from me
Kor: Teija Nenonen
Es: Showtanssi Alkeet 2
21. What’s new?
Kor: Veera Ahonen
Es: Showtanssi Jatko 1
22. Trapped
Kor: Julianna Luhtala
Es: Team Sunlight
23. Sieluni rytmi
Kor: Bruce Stegmann
Es: Steppi J1-J2
24. When the party is over
Kor: Kristina Norri
Es: Team Twilight
25. Try Everything
Kor: Julianna Luhtala
Es: Showtanssi Alkeet 2
26. Higher
Kor: Byron Cox
Es: Hip Hop Alkeet 2
27. Espanjan auringon alla
Kor: Julianna Luhtala
Es: Baletti Jatko 2
28. Reel around the Sun
Kor: Terhi Spackstein
Es: Irish Dance Pt
29. Lovely
Kor: Kristina Norri
Es: Team Moonlight
30. Aijaijaijai
Kor: Anne Mäyrä
Es: Showtanssi Jatko 2
31. Master Blaster
Kor: Bruce Stegmann
Es: Steppi Jatko 2
Valitse sivu