Valitse sivu

Footlight 35 v joulunäytökset 15., 21. ja 22.12.2019 KUVAT GALLERIASSA

Joulunäytökset pidetään Musiikki- ja kulttuurikoulu Sandelsissa (Topeliuksenkatu 2):

Kuvat galleriassa, klikkaa tästä!

Näytökset:

No 1 sunnuntai/Sunday 15.12. klo 13
No 2 sunnuntai/Sunday 15.12. klo 15
No 3 sunnuntai/Sunday 15.12. klo 17
No 4 sunnuntai/Sunday 15.12. klo 19

No 5 lauantai/Saturday 21.12. klo 13
No 6 lauantai/Saturday 21.12. klo 15
No 7 lauantai/Saturday 21.12. klo 17
No 11 lauantai/Saturday 21.12. klo 19

No 8 sunnuntai/Sunday 22.12. klo 14
No 9 sunnuntai/Sunday 22.12. klo 16
No 10 sunnuntai/Sunday 22.12. klo 18

Kenraaliharjoituksia on kaikkina näytöspäivinä sekä 14.12. alkaen klo 16.

Lipunmyynti alkaa 15.11.2019, liput 12 €. 

Osta liput tästä!

Osta kahviotarjoilut ennakkoon tästä!

Ryhmäjako:

Näytös jossa esiintyy Tanssin nimi Opettaja Esiintyjien tuntikoodit
No 8,No 9 Circle of  life Antonio Reine 8026
No 9 Warriors of the night Antonio Reine 1105
No 3 Jungle Antonio Reine 8003
No 5 Fire Antonio Reine 8030 ja 8031
No 9 Princess Antonio Reine 8006
No 8 Finder’s Keepers Antonio Reine 4002
No 5 Little Dreamers Antonio Reine 1424
No 1 Toast Antonio Reine 4001
No1, No 2 Fiesta! Anttila Päivi (1046),(1031),  (1037)
No 1,No 2, No5, No10 ja No 11 Don Quixote, 1. scene: Spain Beseghi Maria 1059,1032
kokonaisuus Don Quixote, 2. scene: The dream Beseghi Maria Ek Ballet
kokonaisuus Don Quixote, 3. scene: Spain Beseghi Maria Ek Ballet
Kaikki näytökset Master Blaster Bruce Stegman/ Taina 9022
No 8 Lumikukkaset Halinen Lotta Lastentanssi 3-4v: 1401
No 3 Lumikukkaset Halinen Lotta Lastentanssi 3-4v: 1407
No 7 Talvitanssi Halinen Lotta Lastentanssi 5-6v: 1416
No 2 Talvitanssi Halinen Lotta Lastentanssi 5-6v: 1423
No 3 Revontulet Halinen Lotta 5001 Nykyshow Lapset 1
No 4 Tanhuan kanssasi illoin Halinen Lotta 5003 ja 5010 Nykyshow alkeet ja Nykytanssi PT
No 6 ja No 8 New light of tomorrow Halinen Lotta 5017 Nykytanssi jatko
No 2 Diamonds are forever Halinen Lotta 901 Jazz
No 2, No 7, No 8 Walking in the air Halinen Lotta Starlight nykytanssi
No 1, No 2 No 8, No9, No11, No 4 Epicy Hanna Joel Jig It
No 6 ja No 7 Miten valita vauhdissa? Kekoni Nooa 5015
No 3 , No 5, No 8 Ihan rauhassa vaan Kekoni Nooa 5004
No 1 Pienten keijujen tanssi Lehtinen Tiia 1415
No 3 Huilujen tanssi baletista Pähkinänsärkijä Lehtinen Tiia 1025
No 2 Lumihiutaleiden tanssi Lehtinen Tiia 1002
No 5 Mamma Mia! Lehtinen Tiia 8002
No 6 Pikkujoutsenlampi Lehto Piia 1003
No 9 Pikkujoutsenlampi Lehto Piia 1070
No 2 Pikkujoutsenlampi Lehto Piia 1004
No 6 Karhu mustikassa Lehto Piia 1421
No 8 Karhu mustikassa Lehto Piia 1426
No 1 Hyppivät Polka-tikkarit Lehto Piia 1006
No 1 Unicorns Lehto Piia 1024
No 9 Perhosten tanssi Lehto Piia to baletti Starlight 1
No 4 Tanssiaiset Lehto Piia 1026
No 8 , No 11 Yön Pimeydessä Lehto Piia la Starlight 2 ym. EK:t
No 9 Leffatähtidiivat Lehto Piia 8020
No 6 Disney-bailut Lehto Piia 8049
No 7 Disney-bailut Lehto Piia 8050
No 4 Hidastettu Lehto Piia 8017
No 6 ja No 7 Maailmanluokan Starat Lehto Piia + oppilaat 8043 ja 8044 (ryhmät esiintyvät yhdessä)
No 4 Deja vu Monroy Cano 4008
No 4 Do you wanna come Monroy Cano 910
No 3 Tension Monroy Cano 4009
No 3,No 4 Someone You Loved Mäyrä Anne 8027 show J1 ma klo 16.30-17.30
No 1 Kissantassut Mäyrä Anne 1403 lastentanssi 3-4 v. ma klo 17.30-18.15
No 2 Tähtitaivaan alla Mäyrä Anne 1418 lastentanssi 5-6 v.  ma klo 18.15-19.00
No 3 Tähtitaivaan alla Mäyrä Anne 1425 lastentanssi 5-6 v. To klo 18.00-18.45
No 3 One Kiss Mäyrä Anne 8004 show alkeet 1, lapset 1-2, ma klo 19.00-20.00
No 2 One Kiss Mäyrä Anne 8011 show alkeet 1, lapset 1-2, to klo 17.00-18.00
No 2 Shake It Off Mäyrä Anne 8036 show PT,  lapset 1-2, to klo 16.00-17.00
No 3, No 4 The End… Happily Ever After Mäyrä Anne 8045 show 2, lapset 2-nuoret 1, to klo 18.45-20.00
No 3 Mäyrä Anne 903, jazz PT, aikuiset, to klo 20-21
No 7 Moves and Elements Nascimento Elisa 713
No 7 Time machine Nascimento Elisa 708 and 715 (adults 1 and 2)
No 1 Sirkus Norri Kristina 8021
No1 ja No 2 Cinderella Norri Kristina 8037
No 3, No 4,No 9,No 10 A letter to my best friend Norri Kristina Starlight 2
 No 4,No 5 No 9 ja No 10 Voodoo Norri Kristina Daylight
No 1 Ysistä viiteen Paakkanen Saana 1431
No 1, No 3 We’re all mad here Paakkanen Saana 8054
No 2 Das Tap Machine Paakkanen Saana 9023
No 1 Birds Pakarinen Julianna 8007
No 11 Birds Pakarinen Julianna 8008
No 11 Flashlight Pakarinen Julianna 8035
No 6,No 7 Flashlight Pakarinen Julianna 8038
No 5 Christmas is here Pakarinen Julianna 1022
No 7 Hyvää yötä Pakarinen Julianna 1419
No 1, No 3,No 4 No 6 , No 7,No 8, No 10 In this shirt Pakarinen Julianna Team Highlight (JKR)
No 2,No 8, No11 It’s a hard knock-life Pakarinen Julianna Team Starlight 1 (Show EK)
no 10, No 9 Listen Pakarinen Julianna 8046
No 3, No 4,No 6,  No 7,No 8, No 9 Coppelia – Waltz of the hours Pakarinen Julianna 1052
No 1,No 3,No 4, No 7, no 10 Lighthouse (guide you home…) Pakarinen/ Norri Team Sunlight
No 1, No 5, No 6, No 8, No 10 The Hostige Pakarinen Team Moonlight-Ninjas
No 4,  No 6, No 8 Sous le ciel de Paris Pakarinen Julianna ja Norri Kristina Team Twilight
No 2,No 3, No 4, No 7, No 11 The Wall Pakarinen Julianna ja Norri Kristina Team Moonlight – Sieben
No 9 Hetkiä satumaassa Patronen Tanja 1001 ja 1005
No 9 What would Britney do? Routasaari Pia 4005 Commercial hiphop
No 1, No 4,No 6, No 8 We run this! Routasaari Pia Street Twilight & Sunlight
No 8 Syypää sun hymyyn Routasaari Pia 1102 Lasten street 5-6v
No 10 Ruff ryders Routasaari Pia 1104 street dance pt
No 9 This is how we do it! Routasaari Pia 1103 street dance alkeet
No 9 Talvipolkka Savela Marianna 1007
No 4 Shape of  You Schorin Enni 8023
No 10 Only girl on the world Schorin Enni 4004
No 4,  No 9 ja No10 Remember Schorin Enni 8042
No 3, No 4,  No 5 No 6 Raise you up Schorin Enni Sunlight Theatrical
No 10 Trip to the Cottage Spackstein Terhi 805
No 10 St. Patrick’s Day Spackstein Terhi 802
No 5 Let´s Funk Suomalainen Iina 8051
No 11 Leijona Suomalainen Iina 8013
No 5 Don´t Hold Me Suomalainen Iina 8052
No 5,No 11 Söpöä (keskiviikon ryhmä) Taina Schorin-Keltto 9013
No 9 Söpöä  (maanantain ryhmä) Taina Schorin-Keltto 9012
No 10, No 11 Hoppu Taina Schorin-Keltto Ronya B ja Liia P/ Sunlight
Kaikki näytökset Avaus Taina Schorin-Keltto 9022
No 4, No 7 Shhhh, Shhh Shirley (maanantai) Taina Schorin-Keltto 9005
No 10 Shhhh, Shhh Shirley (keskiviikko) Taina Schorin-Keltto 9002
No 1, No 2, No 8, No 4, No 11 Storm Taina Schorin-Keltto Jig it
No 3, No 9, No 11 Single Jig (ei vielä nimeä) Taina Schorin-Keltto Jig it
 No 3,No 4 Waltzing together Verges Silvia 1029, 1043, 1033
No 1, No 3,No4, No 5, No 6, No 11 It don´t mean a thing Bruce Stegman/ Taina 9021 /twilight
No 2, ,No 7, No 8, No 9, No 10 It don´t mean a thing Bruce Stegman/ Taina 9022/ Sunlight
No 2, No 3, No 5, No 8 Pyöritellään Taina Schorin-Keltto 9013
No 5, No 6 Feathers and Wings Virpi Juntti 5011
No 10 Trust me Hentunen Ida 906
No 7, N0 10 Night 25 Hentunen Ida 908
No 5 Cirrus Hentunen Ida 8028
No 5 On My way Hentunen Ida 8025
No 6 I whip my hair Hentunen Ida 8032
No 6, No7 How much is the fish Hentunen Ida 8039
No 5, No 6 Night 25 Hentunen Ida 8041
No 8 Discotontut Hentunen Ida 8019
No 11, No9 How much is the fish Hentunen Ida 8040
No 11, No10 Do it with a little flair Shervin Shirazi 718

 

 

Esitysjärjestykset: (muutokset mahdollisia, päivitetty 15.12.2019 klo 00.17)

Su 15.12. klo 13 Näytös 1

1. Avaus Taina Schorin-Keltto
2. Toast Antonio Reine
3. Unicorns Lehto Piia
4. In this shirt Pakarinen Julianna
5. Pienten keijujen tanssi Lehtinen Tiia
6. Storm Taina Schorin-Keltto
7. Kissantassut  Mäyrä Anne
8. Don Quixote, 1. scene: Spain Beseghi Maria
9. Don Quixote, 2. scene: The dream Beseghi Maria
10. Don Quixote, 3. scene: Spain Beseghi Maria
11. Ysistä viiteen Paakkanen Saana
12. Fiesta! Anttila Päivi
13. It don´t mean a thing Bruce Stegman/ Taina
14. Sirkus Norri Kristina
15. We’re all mad here Paakkanen Saana
16. Lighthouse (guide you home…) Pakarinen/ Norri
17. Cinderella Norri Kristina
18. Birds Pakarinen Julianna
19. We run this! Routasaari Pia
20. Epicy Joel Hanna
21. The Hostige Pakarinen
22. Hyppivät Polka-tikkarit Lehto Piia
23. Master Blaster Bruce Stegman/ Taina

 

Su 15.12. klo 15 Näytös 2 

1. Avaus Taina Schorin-Keltto
2. Talvitanssi Halinen Lotta
3. Don Quixote, 1. scene: Spain Beseghi Maria
4. Don Quixote, 2. scene: The dream Beseghi Maria
5. Don Quixote, 3. scene: Spain Beseghi Maria
6. Walking in the air Halinen Lotta
7. Epicy Joel Hanna
8. The Wall Kristina Norri & Julianna Pakarinen
9. Pikkujoutsenlampi Lehto Piia
10. Tähtitaivaan alla  Mäyrä Anne
11. It don´t mean a thing Bruce Stegman/ Taina
12. Fiesta! Anttila Päivi
13. Diamonds are forever Halinen Lotta
14. It’s a hard knock-life Pakarinen Julianna
15. Storm Taina Schorin-Keltto
16. One Kiss Mäyrä Anne
17. Das Tap Machine Paakkanen Saana
18. Shake It Off Mäyrä Anne
19. Lumihiutaleiden tanssi Lehtinen Tiia
20. Pyöritellään Taina Schorin-Keltto
21. Cinderella Norri Kristina
22. Master Blaster Bruce Stegman/ Taina

Su 15.12. klo 17 Näytös 3 

1. Avaus Taina Schorin-Keltto
2. Jungle Antonio Reine
3. Tähtitaivaan alla  Mäyrä Anne
4. Revontulet Halinen Lotta
5. Pyöritellään Taina Schorin-Keltto
6. Coppelia – Waltz of the hours Pakarinen Julianna
7. Ihan rauhassa vaan Kekoni Nooa
8. The Wall Pakarinen Julianna ja Norri Kristina
9. Jig For Me Taina Schorin-Keltto
10. Lumikukkaset Halinen Lotta
11. Raise you up Schorin Enni
12. A letter to my best friend Norri Kristina
13. The End… Happily Ever After Mäyrä Anne
14. Huilujen tanssi baletista Pähkinänsärkijä Lehtinen Tiia
15. It don´t mean a thing Bruce Stegman/ Taina
16. Someone You Loved  Mäyrä Anne
17. In this shirt Pakarinen Julianna
18. Tension Monroy Cano
19. We’re all mad here Paakkanen Saana
20. One Kiss  Anne Mäyrä
21. Lighthouse (guide you home…) Pakarinen/ Norri
22. Waltzing together Verges Silvia
23. Master Blaster Bruce Stegman/ Taina

Su 15.12. klo 19 Näytös 4

1. Avaus Taina Schorin-Keltto
2. Tanssiaiset Lehto Piia
3. Sous le ciel de Paris Pakarinen Julianna ja Norri Kristina
4. Tanhuan kanssasi illoin Halinen Lotta
5. Remember Schorin Enni
6. Coppelia – Waltz of the hours Pakarinen Julianna
7. The End… Happily Ever After Mäyrä Anne
8. Do you wanna come Monroy Cano
9. It don´t mean a thing Bruce Stegmann / Taina Schorin-Keltto
10. Waltzing together Verges Silvia
11. Shape of You Schorin Enni
12. In this shirt Pakarinen Julianna
13. Shhhh, Shhh Shirley Taina Schorin-Keltto
14. The Wall Pakarinen Julianna ja Norri Kristina
15. Raise you up Schorin Enni
16. Someone You Loved  Mäyrä Anne
17. Deja vu Monroy Cano
18. A letter to my best friend Norri Kristina
19. We run this! Routasaari Pia
20. Voodoo Norri Kristina
21. Hidastettu Lehto Piia
22. Master Blaster Bruce Stegmann / Taina Schorin-Keltto

La 21.12. klo 13 Näytös No5 

1. Avaus Taina Schorin-Keltto
2. Don Quixote, 1. scene: Spain Beseghi Maria
3. Don Quixote, 2. scene: The dream Beseghi Maria
4. Don Quixote, 3. scene: Spain Beseghi Maria
5. Feathers and Wings Virpi Juntti
6. Don´t Hold Me Suomalainen Iina
7. Ihan rauhassa vaan Kekoni Nooa
8. It Don´t mean a thing Bruce Stegman/ Taina
9. Night 25 Hentunen Ida
10. Fire Antonio Reine
11. Let´s Funk Suomalainen Iina
12. Cirrus Hentunen Ida
13. Söpöä Taina Schorin-Keltto
14. Little Dreamers Antonio Reine
15. Christmas is here Pakarinen Julianna
16. Voodoo Norri Kristina
17. The Hostige Pakarinen
18. Raise you up Schorin Enni
19. Pyöritellään Taina Schorin-Keltto
20. On My way Hentunen Ida
21. Mamma Mia! Lehtinen Tiia
22. Master Blaster Bruce Stegman/ Taina

La 21.12. klo 15 Näytös 6 

1. Avaus Taina Schorin-Keltto
2. New light of tomorrow Halinen Lotta
3. Coppelia – Waltz of the hours Pakarinen Julianna
4. Pikkujoutsenlampi Lehto Piia
5. We run this! Routasaari Pia
6. Night 25 Hentunen Ida
7. Miten valita vauhdissa? Kekoni Nooa
8. Caravan Bruce Stegman
9. Raise you up Schorin Enni
10. Karhu mustikassa Lehto Piia
11. Sous le ciel de Paris Pakarinen Julianna ja Norri Kristina
12. Disney-bailut Lehto Piia
13. It don´t mean a thing Bruce Stegman/ Taina
14. Maailmanluokan Starat Lehto Piia + oppilaat
15. I whip my hair Hentunen Ida
16. The Hostige Pakarinen Julianna
17. Feathers and Wings Virpi Juntti
18. Flashlight Pakarinen Julianna
19. In this shirt Pakarinen Julianna
20. How much is the fish Hentunen Ida
21. Master Blaster Bruce Stegman/ Taina

La 21.12. klo 17 Näytös 7

1. Avaus Taina Schorin-Keltto
2. Talvitanssi Halinen Lotta
3. Coppelia – Waltz of the hours Pakarinen Julianna
4. Moves and Elements Nascimento Elisa
5. Caravan Bruce Stegman
6. Miten valita vauhdissa? Kekoni Nooa
7. In this shirt Pakarinen Julianna
8. Night 25 Hentunen Ida
9. Disney-bailut Lehto Piia
10. Shhhh, Shhh Shirley (maanantai) Taina Schorin-Keltto
11. Lighthouse (guide you home…) Pakarinen/ Norri
12. Hyvää yötä Pakarinen Julianna
13. Time machine Nascimento Elisa
14. Walking in the air Halinen Lotta
15. It don´t mean a thing Bruce Stegman/ Taina
16. The Wall Pakarinen Julianna ja Norri Kristina
17. Maailmanluokan Starat Lehto Piia + oppilaat
18. How much is the fish Hentunen Ida
19. Flashlight Pakarinen Julianna
20. Master Blaster Bruce Stegman/ Taina

La 21.12.2019 Klo 19 Näytös 11

1. Avaus Taina Schorin-Keltto
2. Don Quixote, 1. scene: Spain Beseghi Maria
Don Quixote, 2. scene: The dream Beseghi Maria
Don Quixote, 3. scene: Spain Beseghi Maria
3. Jig for Me Taina Schorin-Keltto
4. Flashlight Pakarinen Julianna
5. Caravan Bruce Stegman
6. Leijona Suomalainen Iina
7. Hoppu Taina Schorin-Keltto
8. Birds Pakarinen Julianna
9. Do it with a little flair Shervin Shirazi
10. Söpöä (keskiviikon ryhmä) Taina Schorin-Keltto
11. It’s a hard knock-life Pakarinen Julianna
12. Epicy Joel Hanna
13. The Wall Pakarinen Julianna ja Norri Kristina
14. It don´t mean a thing Bruce Stegman/ Taina
15. How much is the fish Hentunen Ida
16. Storm Taina Schorin-Keltto
17. Yön Pimeydessä Lehto Piia
18. Master Blaster Bruce Stegman/ Taina

Su 22.12. Klo 14 Näytös 8 

1. Avaus Taina Schorin-Keltto
2. Coppelia – Waltz of the hours Pakarinen Julianna
3. Yön Pimeydessä Lehto Piia
4. Finder’s Keepers Antonio Reine
5. It don´t mean a thing Bruce Stegman
6. Lumikukkaset Halinen Lotta
7. Storm Taina Schorin-Keltto
8. New light of tomorrow Halinen Lotta
9. Karhu mustikassa Lehto Piia
10. We run this! Routasaari Pia
11. Syypää sun hymyyn Routasaari Pia
12. Pyöritellään Taina Schorin-Keltto
13. In this shirt Pakarinen Julianna
14. Circle of life Antonio Reine
15. Walking in the air Halinen Lotta
16. Sous le ciel de Paris Pakarinen Julianna ja Norri Kristina
17. Epicy Joel Hanna
18. It’s a hard knock-life Pakarinen Julianna
19. The Hostige Pakarinen
20. Ihan rauhassa vaan Kekoni Nooa
21. Discotontut Hentunen Ida
22. Master Blaster Bruce Stegman/ Taina

Su 22.12. klo 16 Näytös 9

1. Avaus Taina Schorin-Keltto
2. Warriors of the night Antonio Reine
3. Söpöä (maanantain ryhmä) Taina Schorin-Keltto
4. Coppelia – Waltz of the hours Pakarinen Julianna
5. Remember Schorin Enni
6. Circle of life Antonio Reine
7. Perhosten tanssi Lehto Piia
8. A letter to my best friend Norri Kristina
9. Talvipolkka Savela Marianna
10. Leffatähtidiivat Lehto Piia
11. Princess Antonio Reine
12. Pikkujoutsenlampi Lehto Piia
13. Epicy Joel Hanna
14. What would Britney do? Routasaari Pia
15. Hetkiä satumaassa Patronen Tanja
16. It don´t mean a thing Bruce Stegman/ Taina
17. Voodoo Norri Kristina
18. How much is the fish Hentunen Ida
19. Jig for me Taina Schorin-Keltto
20. Listen Pakarinen Julianna
21. This is how we do it! Routasaari Pia
22. Master Blaster Bruce Stegman/ Taina

Su 22.12. Klo 18 Näytös 10

1. Avaus Taina Schorin-Keltto
2. Don Quixote, 1. scene: Spain Beseghi Maria
Don Quixote, 2. scene: The dream Beseghi Maria
Don Quixote, 3. scene: Spain Beseghi Maria
3. Only girl on the world Schorin Enni
4. Trip to the Cottage Spackstein Terhi
5. Hoppu Taina Schorin-Keltto
6. Voodoo Norri Kristina
7. St. Patrick’s Day Spackstein Terhi
8. Ruff ryders Routasaari Pia
9. In this shirt Pakarinen Julianna
10. Shhhh, Shhh Shirley (keskiviikko) Taina Schorin-Keltto
11. Listen Pakarinen Julianna
12. Caravan
12. A letter to my best friend Norri Kristina
13. It don´t mean a thing Bruce Stegman/ Taina
14. Night 25 Hentunen Ida
15. Lighthouse (guide you home…) Pakarinen/ Norri
16. Remember Schorin Enni
17. The Hostige Pakarinen
18. Do it with a little flair Shervin Shirazi
19. Trust me Hentunen Ida
20. Master Blaster Bruce Stegman/ Taina

 


Lavaharjoitusaikataulu: (Tarkemmat tiedot saat suoraan opettajaltasi)

Harjoituspäivä klo Tanssin nimi Opettaja Taso ja ikäryhmä Esiintyjien tuntikoodit
14.12. 17.35-17.55 Jungle Antonio Reine ALKEET 1 LAPSET 1 8003
14.12. 17.35-17.55 Toast Antonio Reine ALKEET 1 LNUORET 1-2 4001
14.12. 17.35-17.55 Fire Antonio Reine PT LAPSET 2 8030 ja 8031
21.12. 11.05-11.15 Little Dreamers Antonio Reine 5-6V. 1424
22.12. 10.15-10.35 Circle of  life Antonio Reine J1 LAPSET 1 8026
22.12. 10.15-10.35 Finder’s Keepers Antonio Reine PT LAPSET 2 4002
22.12. 10.15-10.35 Warriors of the night Antonio Reine street pt 1105
22.12. 12.40-12.50 Princess Antonio Reine ALKEET 1 LAPSET 1 8006
14.12. 17.55-18.05 Fiesta! Anttila Päivi PT – J2 LAPSET 2- AIKUISET  (1046),  (1031), (1037)
14.12. 20.10-20.35 Don Quixote, 1. scene: Spain Beseghi Maria J3 JA PT LAPSET 2- NUORET 1 1059,1032
14.12. 20.10-20.35 Don Quixote, 2. scene: The dream Beseghi Maria Ek Ballet
14.12. 20.10-20.35 Don Quixote, 3. scene: Spain Beseghi Maria Ek Ballet
14.12. 19.00-20.10 It don´t mean a thing Bruce Stegman/ Taina J1 LAPSET 2 – NUORET 1 9021
14.12. 19.00-20.10 Master Blaster Bruce Stegman/ Taina J2 NUORET 1-2 9022
14.12. 16.40-17.10 Tanhuan kanssasi illoin Halinen Lotta ALKEET 1 JA PT LAPSET 2- NUORET 2 5003 ja 5010 Nykyshow alkeet ja Nykytanssi PT
14.12. 16.40-17.10 Revontulet Halinen Lotta ALKEET 1 LAPSET 1 5001 Nykyshow Lapset 1
14.12. 16.40-17.10 Diamonds are forever Halinen Lotta PT NUORET 1- AIKUISET 901 Jazz
14.12. 16.40-17.10 Walking in the air Halinen Lotta Starlight nykytanssi
15.12. 11.55-12.20 New light of tomorrow Halinen Lotta J1-J2 NUORET 1 – 2 5017 Nykytanssi jatko
15.12. 11.55-12.20 Talvitanssi Halinen Lotta 5-6V. Lastentanssi 5-6v: 1416
15.12. 11.55-12.20 Talvitanssi Halinen Lotta 5-6V. Lastentanssi 5-6v: 1423
15.12. 11.55-12.20 Lumikukkaset Halinen Lotta 3-4V. Lastentanssi 3-4v: 1407
22.12. 12.15-12.25 Lumikukkaset Halinen Lotta 3-4V. Lastentanssi 3-4v: 1401
14.12. 19.00-20.10 Epicy Hanna Joel Jig It
15.12. 09.10-10.00 Cirrus Hentunen Ida PT LAPSET 1-2 8028
15.12. 09.10-10.00 On My way Hentunen Ida Alkeet 2 NUORET 2 – AIKUISET 8025
15.12. 09.10-10.00 Night 25 Hentunen Ida J1 NUORET 1 -2 8041
15.12. 09.10-10.00 I whip my hair Hentunen Ida PT LAPSET 2 – NUORET 1 8032
15.12. 09.10-10.00 How much is the fish Hentunen Ida J1 LAPSET 2 – NUORET 1 8039
15.12. 09.10-10.00 Night 25 Hentunen Ida J1-2 NUORET 1 – AIKUISET 908
15.12. 09.10-10.00 How much is the fish Hentunen Ida J1 LAPSET 2 – NUORET 1 8040
22.12. 10.35-10.50 Trust me Hentunen Ida PT NUORET 1- AIKUISET 906
22.12. 10.35-10.50 Discotontut Hentunen Ida ALKEET 2 LAPSET 1-2 8019
21.12. 11.15-11.25 Feathers and Wings Juntti Virpi 5011
14.12. 18.25-18.45 Ihan rauhassa vaan Kekoni Nooa ALKEET 1 LAPSET 1 5004
14.12. 18.25-18.45 Miten valita vauhdissa? Kekoni Nooa J1 NUORET 1 AIKUISET 5015
14.12. 16.30-16.40 Huilujen tanssi baletista Pähkinänsärkijä Lehtinen Tiia ALKEET 2 LAPSET 1-2 1025
14.12. 16.30-16.40 Lumihiutaleiden tanssi Lehtinen Tiia ESIBALETTI 6-7V. 1002
15.12. 11.45-11.55 Pienten keijujen tanssi Lehtinen Tiia 5-6V. 1415
21.12. 10.55-11.05 Mamma Mia! Lehtinen Tiia 5-6V. 8002
14.12. 16.00-16.30 Hyppivät Polka-tikkarit Lehto Piia ALKEET 1 LAPSET 1 1006
14.12. 16.00-16.30 Hidastettu Lehto Piia ALKEET 1 NUORET 1-AIKUISET 8017
14.12. 16.00-16.30 Unicorns Lehto Piia ALKEET 2 LAPSET 1-2 1024
14.12. 16.00-16.30 Tanssiaiset Lehto Piia ALKEET 2 LAPSET 1-2 1026
21.12. 10.00-10.40 Yön Pimeydessä  Lehto Piia la Starlight 2 ym. EK:t
21.12. 10.00-10.40 Pikkujoutsenlampi Lehto Piia  ESIBALETTI ALK 6V.  1003
21.12. 10.00-10.40 Disney-bailut Lehto Piia ALKEET 1 ALK 6V 8049
21.12. 10.00-10.40 Disney-bailut Lehto Piia ALKEET 1 ALK 6V 8050
22.12. 10.50-11.30 Karhu mustikassa Lehto Piia 5-6V. 1426
22.12. 10.50-11.30 Pikkujoutsenlampi Lehto Piia ESIBALETTI ALK 6V. 1070
22.12. 10.50-11.30 Perhosten tanssi Lehto Piia to baletti Starlight 1
22.12. 10.50-11.30 Leffatähtidiivat Lehto Piia ALKEET 2 LAPSET 1-2 8020
21.12. 10.00-10.40 Maailmanluokan Starat Lehto Piia + oppilaat J2 LAPSET 2 – NUORET 1 8043 ja 8044 (ryhmät esiintyvät yhdessä)
14.12. 18.05-18.25 Tension Monroy Cano ALKEET 1 NUORET 1-AIKUISET 4009
14.12. 18.05-18.25 Deja vu Monroy Cano PT NUORET 1- AIKUISET 4008
14.12. 18.05-18.25 Do you wanna come Monroy Cano PT NUORET 1- AIKUISET 910
15.12. 10.00-10.50 One Kiss Mäyrä Anne ALKEET 1 LAPSET 1-2 8011 show alkeet 1, lapset 1-2, to klo 17.00-18.00
15.12. 10.00-10.50 One Kiss Mäyrä Anne ALKEET 1 LAPSET 1-2 8004 show alkeet 1, lapset 1-2, ma klo 19.00-20.00
15.12. 10.00-10.50 Someone You Loved Mäyrä Anne J1 LAPSET 1-2 8027 show J1 ma klo 16.30-17.30
15.12. 10.00-10.50 The End… Happily Ever After Mäyrä Anne J2 LAPSET 2 – NUORET 1 8045 show 2, lapset 2-nuoret 1, to klo 18.45-20.00
15.12. 10.00-10.50 Mäyrä Anne PT AIKUISET 903, jazz PT, aikuiset, to klo 20-21
15.12. 10.00-10.50 Shake It Off Mäyrä Anne PT LAPSET 1-2 8036 show PT,  lapset 1-2, to klo 16.00-17.00
15.12. 10.00-10.50 Kissantassut Mäyrä Anne 3-4V. 1403 lastentanssi 3-4 v. ma klo 17.30-18.15
15.12. 10.00-10.50 Tähtitaivaan alla Mäyrä Anne 5-6V. 1418 lastentanssi 5-6 v.  ma klo 18.15-19.00
15.12. 10.00-10.50 Tähtitaivaan alla Mäyrä Anne 5-6V. 1425 lastentanssi 5-6 v. To klo 18.00-18.45
21.12. 10.40-10.55 Moves and Elements Nascimento Elisa PT LAPSET 2 713
21.12. 10.40-10.55 Time machine Nascimento Elisa ALKEET 1  JA PT NUORET 1 – AIKUISET 708 and 715 (adults 1 and 2)
14.12. 17.10-17.35 Sirkus Norri Kristina ALKEET 2 LAPSET 1-2 8021
14.12. 17.10-17.35 Cinderella Norri Kristina J1 LAPSET 1-2 8037
14.12. 17.10-17.35 A letter to my best friend Norri Kristina Starlight 2
21.12. 17.10-17.35 Voodoo Norri Kristina Daylight
15.12. 11.10-11.30 We’re all mad here Paakkanen Saana J1 LAPSET 1-2 8054 (11 oppilasta) + Casimir ja Toini erityisrooleissa
15.12. 11.10-11.30 Das Tap Machine Paakkanen Saana OPEN LAPSET 1- AIKUISET 9023
15.12. 11.10-11.30 Ysistä viiteen Paakkanen Saana 5-6V. 1431
14.12. 20.35-21.10 Birds Pakarinen Julianna ALKEET 1 LAPSET 1-2 8007
14.12. 20.35-21.10 Coppelia – Waltz of the hours Pakarinen Julianna J3 LAPSET 2- NUORET 1 1052
14.12. 20.35-21.10 In this shirt Pakarinen Julianna Team Highlight (JKR)
14.12. 20.35-21.10 It’s a hard knock-life Pakarinen Julianna Team Starlight 1 (Show EK)
21.12. 09.20-10.00 Christmas is here Pakarinen Julianna ALKEET 2 LAPSET 1-2 1022
21.12. 09.20-10.00 Flashlight Pakarinen Julianna J1 LAPSET 2-NUORET 1 8038
21.12. 09.20-10.00 Birds Pakarinen Julianna ALKEET 1 LAPSET 1-2 8008
21.12. 09.20-10.00 Flashlight Pakarinen Julianna J1 LAPSET 1-2 8035
21.12. 09.20-10.00 Hyvää yötä Pakarinen Julianna 5-6V. 1419
22.12. 11.30-11.40 Listen Pakarinen Julianna J3 NUORET 1-2 8046
14.12. 20.35-21.10 The Wall Pakarinen Julianna ja Norri Kristina Team Moonlight – Sieben
14.12. 20.35-21.10 Sous le ciel de Paris Pakarinen Julianna ja Norri Kristina Team Twilight
22.12. 11.40-11.50 Hetkiä satumaassa Patronen Tanja 5-6V. 1001 ja 1005
15.12. 11.30-11.45 We run this! Routasaari Pia Street Twilight & Sunlight
15.12. 11.30-11.45 What would Britney do? Routasaari Pia PT NUORET 1- AIKUISET 4005 Commercial hiphop
22.12. 11.50-12.05 This is how we do it! Routasaari Pia ALKEET 1 LAPSET 1-2 1103 street dance alkeet
22.12. 11.50-12.05 Ruff ryders Routasaari Pia PT LAPSET 2 1104 street dance pt
22.12. 11.50-12.05 Syypää sun hymyyn Routasaari Pia 5-6V. 1102 Lasten street 5-6v
22.12. 12.05-12.15 Talvipolkka Savela Marianna ALKEET 1 LAPSET 1 1007
15.12. 10.50-11.10 Raise you up Schorin Enni Sunlight Theatrical
15.12. 10.50-11.10 Shape of  You Schorin Enni ALKEET 2 NUORET 1-2 8023
15.12. 10.50-11.10 Remember Schorin Enni J1 NUORET 1 AIKUISET 8042
22.12. 12.50-13.00 Only girl on the world Schorin Enni PT NUORET 1- AIKUISET 4004
14.12. 19.00-20.10 Shhhh, Shhh Shirley (maanantai) Schorin-Keltto Taina ALKEET 1 LAPSET 2 9005
14.12. 19.00-20.10 Pyöritellään Schorin-Keltto Taina Isabel, Kate, Beata, Miriam 9013
14.12. 19.00-20.10 Avaus Schorin-Keltto Taina J1 LAPSET 2 – NUORET 1 9022
14.12. 19.00-20.10 Määrätietoisesti Schorin-Keltto Taina J1 LAPSET 2 – NUORET 1 9021
14.12. 19.00-20.10 Storm Schorin-Keltto Taina Jigit
14.12. 19.00-20.10 Söpöä (keskiviikon ryhmä) Schorin-Keltto Taina PT LAPSET 1-2 9013
14.12. 19.00-20.10 Storm Schorin-Keltto Taina Jig it
14.12. 19.00-20.10 Single Jig (ei vielä nimeä) Schorin-Keltto Taina Jig it
14.12. 19.00-20.10 Hoppu Schorin-Keltto Taina Ronya B ja Liia P/ Sunlight
22.12. 12.25-12.40 Shhhh, Shhh Shirley (keskiviikko) Schorin-Keltto Taina ALKEET 1 LAPSET 1-2 9002
22.12. 12.25-12.40 Söpöä  (maanantain ryhmä) Schorin-Keltto Taina PT LAPSET 1-2 9012
21.12. 11.25-11.35 Do it with a little flair Shirazi Shervin PT NUORET 1- AIKUISET 718
22.12. 10.00-10.15 Trip to the Cottage Spackstein Terhi AVOIN NUORET 1 – AIKUISET 805
22.12. 10.00-10.15 St. Patrick’s Day Spackstein Terhi PT NUORET 1- AIKUISET 802
14.12. 19.00-20.10 It don´t mean a thing Stegman Bruce/ Taina 9022
21.12. 09.00-9.20 Let´s Funk Suomalainen Iina ALKEET 1 LAPSET 2 8051
21.12. 09.00-9.20 Don´t Hold Me Suomalainen Iina ALKEET 2 AIKUISET 8052
21.12. 09.00-9.20 Leijona Suomalainen Iina ALKEET 1 LAPSET 1 8013
14.12. 18.45-18.55 Waltzing together Verges Silvia ALKEET 2 – J1 NUORET 1-AIKUISET 1029, 1043, 1033
Valitse sivu